Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Teslimat ve sipariş

SİPARİŞ ADIMI

1-Tüm siparişlerinizi size teslim edilmesini istediğiniz günün en AZ 15-30 gün öncesinden bize bildirmenizi rica ederiz.

Tüm ürünler butik çalışmalar olduğu için iş kapasitemizin dolduğu durumlarda üzülerek sipariş talebinizi geri çevirmek zorunda kalabiliriz. Bu konuda anlayışınızı rica ederiz.

Ürünlerin fiyatı SABİTTİR. Tümü el yapımıdır. Pazarlık payı yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

2-Daha önce çalışmadığımız bir ürün sipariş vermişseniz, istekleriniz doğrultusunda, bir adet ürün örneği hazırlayıp, fotoğrafını gönderiyoruz.Onayınızı aldıktan sonra diğer ürünleri de yapmaya başlıyor ve ürünlerinizi bitirdikten sonra, adresinize gönderiyoruz.
3-Bebek ve nikah süs keseleri en az 25 adet sipariş kabul edilir.

4-Siparişler tutarının hesaplarımıza geçmesiyle geçerlilik kazanır, ödeme sonrasında sipariş iptali yapılamaz, 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

5-Satın almış olduğunuz ürünlerin sağlıklı bir şekilde tarafınıza ulaşması için siparişte belirtmiş olduğunuz irtibat ve teslimat bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız.Yanlış girilmiş bilgi sonucu tarafınıza ulaşmayan siparişlerinizden firmamız sorumlu tutulamaz ve bu siparişlerin  tekrar gönderiminde kargo ücretini müşteri ödemekle yükümlüdür.

6-Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılamaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.

7-Lütfen Sipariş formuna girdiğiniz telefon numarası ve Email adresinizin doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

 

ÜCRET KABULÜ

1-Sitemiz kredi kartı sistemine geçene kadar Akbank ya da İş bankası hesabımıza eft ya da havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Elden alımlarda nakit ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizin online satış sistemi yapısı kuruluncaya kadar, ödemenizi ürün tesliminden önce eft veya havale yoluyla gönderebilirsiniz. Şimdilik kredi kartıyla ödeme kabul edememekteyiz.

2-Ödemeler havale, sipariş teslimleri ise kargo ya da müşteri alımı yoluyla yapılır.

 

KARGO ADIMI

1-Ürünler ARAS kargo ile KARŞI TARAF ÖDEMELİ OLARAK ya da PTT kargo ile teslim edilmektedir. PTT kargo ile teslim diğer kargolarla karşılaştırıldığında daha geç fakat ekonomik olmaktadır. PTT kargo ile kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur. Lütfen firma tercihinizi belirtiniz.

2-Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin teslimat süresi teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.Kargo firmalarının haftanın sadece 1-2 günü teslimat yaptığı il ve ilçe merkezine uzak adresler olabilmektedir,bu durumda teslimat süresi uzayabilir.Daha kısa süreler için ısrarcı olunmamasını rica ediyoruz.

3-Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle ürün teslimatı yapılamaz, Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

4-Kargo ücreti müşteriye aittir.